Jak se přihlásit

 

Každým rokem během června probíhají talentové zkoušky do Baletní školy v Malém divadle. Velmi talentované děti nabíráme i během školního roku. 

Hlavním předpokladem pro přijetí do Baletní školy je, aby navštěvovat hodiny baletu, bylo přáním hlavně dítěte, nikoli pouze přáním rodičů či prarodičů. Teprve tehdy bude pro dítě škola baletu opravdovou zábavou. Na základě dovedností, fyzických dispozic a u předškolních dětí i samostatnosti, je dítě teprve přijato a přiděleno do skupiny, která odpovídá jeho věku a pohybové zkušenosti.
 

baletka6RCo s sebou? Co na sebe?

Pokud dítě nemá žádný cvičební úbor (např. z předchozích pohybových kroužků), prozatím stačí cokoliv pohodlného, ale ne příliš volného. Například leginy, tílko a ponožky. Pak je ale potřeba koupit taneční vybavení. Vybírat můžete na praha.sansha.com nebo na www.grishko.cz Pokud se rozhodnete nakoupit v Sansha, máme zde speciální ceny - 15 % na veškerý sortiment (nejlépe, když nám doneste název a číslo výrobku, popřípadě barvu a velikost a my Vám vybranou věc objednáme) Na vyžádání Vám zapůjčíme také katalog obou značek. Další možností je nakoupit vybavení v našem „baletním bazárku“. Taktéž v bazárku můžete prodat zachovalé baletní oblečení či obuv, z kterého již dítě vyrostlo. Ceník je na vyžádání u vyučujících nebo na nástěnce v šatně Baletní školy.

Předepsaný je pro děvčata trikot světlé barvy, nejlépe na špagetová ramínka, světle růžové piškoty, popřípadě zavinovací sukýnka nad kolena. Pro chlapce světlé tílko nebo triko bez nápisů a obrázků a černé (nebo tmavé) leginy/přiléhavé tepláky a černé piškoty. V neposlední řadě jsou důležitou součástí pro tanec sepnuté vlasy nejlépe v culíku nebo drdolu (děvčata s krátkými vlasy nosí čelenku nebo sponky, aby jim vlasy nepřekážely při tanci). S sebou pak vybavte dítě lahví s vodou.

Přihlášku, kterou je třeba vyplnit a podepsat dostanete buď při talentové zkoušce nebo ji naleznete níže zde na stránce a můžete ji vyplnit v klidu doma a donést do Baletní školy či poslat e-mailem.
 

  Přihláška.doc (5,9 kB)